hOST Restaurant

Rezervace

Restaurace | hOST Restaurant | Praha 1 - Hradčany

A co takhle dát si rozmanité domácí jídlo? Tak v tom případě jste u nás správně. Vítáme Vás v naší restauraci hOST. Naším cílem je postarat se o Vaše pohodlí, vytvořit pro Vás pohodovou atmosféru a skloubit tak požitek se zážitkem.

Jedinečné místo, to je naše restaurace s rozmanitým jídelníčkem

Kreativita a rozmanitá nabídka naše hosty přímo oslní. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád. I nejnáročnějšího gurmána zaručeně nadchnou naše lokální pokrmy i saláty. Nabízíme s láskou dělané dezerty – osvěžující zmrzlinu, výbornou čokoládu i domácí marmeládu. Díky naší příjemné atmosféře a výbornému jídlu se nebudete zdráhat u nás strávit třeba i celý den. Těšíme se na Vaši návštěvu. Naše wifi zdarma zaručí, že Vám nikdy nic neunikne!

Komfortní servis: cateringový servis

Vaše zvířátka jsou u nás také vítáni. U nás je možné provést rezervaci online. Náš online rezervační systém je Vám nepřetržitě k dispozici. Platby jsou možné v hotovosti. Možnost platit i bezkontaktními platbami, debetními kartami, kartami VISA, bankovními převody a kartami Mastercard. Máte zájem o naše cateringové služby? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte a my Vám rádi poradíme. Hledáte místo, kde uspořádat vlastní akci? Nabízíme prostory k pronájmu. Vyjdeme vstříc téměř každému přání našich hostů. Naše prostory lze využívat pro nejrůznější typy akcí, oslav nebo svateb. Rádi Vám se vším pomůžeme nebo celou akci zařídíme za Vás. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku. Provozní doba je od pondělí do neděle.

Adresa

Zobrazit mapu

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Loretánská 179/15, 11800 Praha 1 - Hradčany, Česká republika

Udělejte si rezervaci

Naše otevírací doba

Pondělí
11:00 – 22:00
Úterý
11:00 – 22:00
Středa
11:00 – 22:00
Čtvrtek
11:00 – 22:00
Pátek
11:00 – 22:00
Sobota
11:00 – 22:00
Neděle
11:00 – 21:00

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu. Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo. Zadejte platné telefonní číslo
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue